.: محسن سمسارپور :.

وب سایت شخصی محسن سمسارپور

نارلیگا چیست؟

بنام حق

درود بر همه دوستان

 

نارلیگا، نام یکی از سرویس های انارستان است که قصد دارد با برگزاری مسابقات و سرگرمی های آنلاین و حضوری نگاهی تازه به حوزه سرگرمی دیجیتالی و حضوری داشته باشد. در نارلیگا می توانید بازی کنید، در رقابت ها شرکت کنید و جایزه ببرید.

مهمتر از همه اینکه می توانید بازی های خود را در نارلیگا نشر دهید و بر روی بازی خود لیگ برگزار کنید و کسب درآمد داشته باشید، همچنین اگر بازی خاصی ندارید می توانید از بازی های موجود در نارلیگا استفاده کنید و لیگ های خودتون رو برگزار کنید.

خلاصه اینکه یک فضای جدید برای رقابت، آموزش، بازی و سرگرمی و همچنین کسب درآمد آماده شده، یک نکته مهم دیگه اینکه ما در نارلیگا سعی می کنیم نشست های تخصصی هم داشته باشیم، نارلیگا به آموزش های بازی سازی اهمیت زیادی می ده و به زودی دوره های آموزش بازی سازی بدون نیاز به کد نویسی رو منتشر خواهیم کرد.

اگر دوست دارید با نارلیگا همراه باشید اینجا کلیک کنید.

به زودی اطلاعات دقیق تری از نارلیگا و انارستان رو در اختیار شما قرار خواهم داد. این نکته رو هم بگم که تا کنون چهار دوره لیگ نارلیگا برگزار شده و جوایزی به برندگانش عرضه شده و کلیه این لیگ ها رایگان بودند. برای اطلاع از اخبار می تونید از کانال تلگرامی Narliga استفاده کنید.

(48)

یک پاسخ برای ldquo;نارلیگا چیست؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *