.: محسن سمسارپور :.

وب سایت شخصی محسن سمسارپور

صفحه رزومه اصلی

نمایه

نام و نام خانوادگی: محسن سمسارپور

پیشینه درسی

تبلیغات

asanrayan

دیپلم ریاضی فیزیک ۱۳۸۲

در دبیرستان شهید رجایی تهران مدرک دیپلم خودم رو گرفتم، اون روزها تازه برنامه نویسی رو شروع کرده بودم و احساس می کردم که با برنامه نویسی می شه همه کار کرد … احساس قشنگی بود

کاردانی – عمران زیرسازی راه ۱۳۸۳

دوره کاردانی دوره خوبی نبود، رفتم دانشگاه برای خوندن رشته عمران، اوضاع خوب بود اما کارش رو دوست نداشتم در صورتی که قبلش احساس می کردم می تونه رشته خوبی باشه انصراف دادم و برای سال بعد رشته زبان انگلیسی رو انتخاب کردم

کاردانی زبان انگلیسی ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵

نمی تونستم رشته های دیگه رو انتخاب کنم چون اکر قبول نمی شدم باید می رفتم سربازی و …، به همین دلیل رشته مورد علاقه دیگه ام که زبان انگلیسی بود انتخاب کردم، دوران فوق العاده ای بود استادهایی که هیچ وقت مثل اون ها رو دیگه پیدا نکردم، رشته آموزش زبان، آموزشی بودنش خیلی بهم کمک کرد که دیدم رو تو زمینه آموزش بهتر کنه، استادهای اونجا درس آموزش دادن و زندگی کردن رو به من یاد دادن از همه شون ممنونم و امیدوارم هر جا هستند سربلند باشند

کارشناسی فناوری اطلاعات برنامه نویسی تحت وب ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴

بلاخره بعد از چندین سال وقفه در ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات رو انتخاب کردم، رشته ای که با شغلم خیلی نزدیک بود، همیشه فکر می کردم که تو این رشته می شه کارهای زیادی انجام داد، پیش بینی ها درست بود و انگیزه های زیادی در من زنده شده …

کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات معماری سازمانی ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶

دوره کارشناسی بودم که در آزمون ورودی دانشگاه سراسری کل کشور شرکت کردم و بعد از مجاز به انتخاب رشته شدن این رشته رو انتخاب کردم، خوشحالم که این بار بدون هیچ گونه وقفه‌ای می تونم درسم رو ادامه بدم. کلی انرژی دارم برای شروع دوره جدید تحصیل و مطمئنم دوره خوبی برام خواهد بود. خدا رو شکر همونطور که گفته بودم دوره خوبی بود و هم درسم تموم شد و هم از پایان‌نامه‌ام دفاع کردم.

دوره های آزاد

دوره سواد رسانه ای

دوره آزاد سواد رسانه ای رو در سال ۱۳۹۴ در مدرسه آنلاین افروز گذروندم، یه مدرسه آنلاین که بیشتر معلمین تو اونجا هستند و فعالیت می کنند. (گواهینامه پایان دوره)

دوره تفکر سنجش‌گرایانه
دوره آزاد تفکر سنجش‌گرایانه رو در سال ۱۳۹۵ در مدرسه آنلاین افروز گذروندم، دوره خیلی خوبی بود و چیزهای زیادی در مورد روش تدریس تفکر سنجش‌گرایانه یاد گرفتم. (گواهینامه پایان دوره)

دوره یادگیری جستجوگرایانه
دوره آزاد تفکر یادگیری جستجوگرایانه رو در سال ۱۳۹۶ در مدرسه آنلاین افروز گذروندم، در این دوره روی یک پروژه پایانی کار کردیم که این نوع یادگیری رو در یکی از پیش دبستانی‌ها در اصفهان پیاده‌سازی کردیم و تبدیل شد به یه مستند دانشی که می‌تونه در اختیار همه قرار بگیره. (گواهینامه پایان دوره)

پیشینه کاری

جهاد دانشگاهی – طراحی و ساخت محتوای آموزشی مجازی ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵

محیط خوبی بود، روی پروژه ای جدید به نام آموزش مجازی کار می کردیم، اون روزها در ایران آموزش مجازی به این صورت همه گیر نشده بود و تازه داشت پایه ریزی می شد، کارهای اونجا کاملا تحقیقاتی اجرایی بود و محیط خوبی داشت کار ما ابتدا تا انتهای تولید محتوای آنلاین بود از سناریو نویسی و ضبط و ویرایش صدا گرفته تا تولید نهایی نرم افزارهای تعاملی آنلاین …

موسسه نشر شهر – طراحی مالتی مدیا ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۶

سال ۱۳۸۵ یه تغییر در روند کاری من ایجاد شد، از جهاد دانشگاهی به علت اتمام پروژه به جایی رفتم که تولید محتوای انیمیشنی مذهبی انجام می دادن، اونجا من طراحی و پیاده سازی سی دی های مالتی مدیایی رو انجام می دادم که داده های اون انیمیشن های تولیدی شرکت بود. این محصولات به سفارش نشر شهر انجام شد.

جهاد دانشگاهی – طراح آموزش مجازی ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷

یک سال دیگه در جهاد دانشگاهی بودم، اونجا به تولید نگارش جدید همون آموزش هایی که دو سال قبل ساخته بودیم پرداختیم …

دژکام فناوری – مدیر بخش مالتی مدیا ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲

شرکت دژکام فناوری جای خوبی بود و هنوز هم هست، جایی که می تونستی به راحتی روی رویاهای کاری خودت در کنار بقیه کارها فکر کنی، اونجا تونستم اولین سامانه تولید محتوای آنلاین رو با کمک دوستان تولید کنم که خدا رو شکر برنده جایزه برترین نرم افزار در جشنواره رسانه های دیجیتال هم شد در کل همه چیز در این پنج سال خوب بود …

فناوری اطلاعات اعمار – مدیر پروژه شرکت ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴

بعد از چند ماه استراحت کامل 🙂 دوباره مشغول به کار شدم (البته در کل زمان های کاری یکسری کارهای دیگه هم انجام می شد به صورت پروژه ای) روزی که اومدم فناوری اطلاعات اعمار انرژی خوبی داشتم و احساس می کنم فناوری اطلاعات اعمار می تونه یکسری رویاهای کاری دیگه رو برآورده کنه … خدا رو شکر بعد از گذشت یکسال تونستم بشم مدیر پروژه شرکت و از این بابت خوشحالم و دنبال کسب تجربه های جدید در پست جدید هستم.

توسعه مدیریت راهبردی امین (انارستان) – فعالیت در حوزه پلتفرم بازی نارلیگا – تولید محتوا ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶

حضور در شرکت توسعه مدیریت راهبردی امین (انارستان)، تو اواخر سال ۱۳۹۴ اتفاق افتاد، یک شرکت پر انرژی تو زمینه کار برای کودکان، نوجوانان و جوانان که تقریبا سعی می کنند در این حوزه پیشتاز باشند. این شرکت برام تجربه جدیدی هست، یه جورایی تجمیع تجاربم رو اینجا باید به کار بگیرم و امیدوارم که بتونم تو پست جدید موفق باشم. امسال کارم خیلی نزدیک تر به رشته تحصیلیم شده بود. ولی به هر حال انارستان هم با همه شرایطی که داشت برام تموم شد.

مجله کودک و نوجوان نبات – مدیر فناوری اطلاعات

تجربه سه ماهه در نبات به صورت کار ثابت با یکسری مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور همراه شد و متاسفانه خیلی دوستانه نتونستیم همکاری رو به صورت ثابت ادامه بدیم. مجله نبات یکی از بهترین مجلات کودک و نوجوان هست و من سعی‌ کردم که ارتباطاتم رو با دوستان در این مجله حفظ کنم. متاسفانه یکسری مشکلات برای کسانی که تو ایران خیلی خوب کار می‌کنند (مثل نبات) هست که موجب می‌شه نیروی انسانی‌شون رو علی رغم میل باطنی از دست بدند. امیدوارم که مشکلات محدود نبات هم به زودی حل بشه و بازم شاهد خروجی‌های بسیار خوب از این مجله قدیمی و با کیفیت ایرانی باشیم.

دانشگاه مهرالبرز – مشاور روابط عمومی و سایت و دستیار استادی ۱۳۹۷ تا کنون …

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زندگی من آموزش بود. البته هنوزم هست. بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد تونستم توی دو تا درس نقش دستیار استادی رو بازی کنم. اولین درس با دکتر زارع روش تحقیق و دومین درس با دکتر رضایی‌نور معماری سازمانی، اما همکاری من با دانشگاه یکم گسترده‌تر شد و تونستم دو روز در هفته به عنوان مشاور روابط عمومی و سایت در خدمت دانشگاه مهرالبرز باشم.

دیجیتال مارکتینگ دارت – دپارتمان هوشمندی ۱۳۹۷ تا کنون …

هوشمندی، نتیجه تمام سال‌های کاری و درسی و مطالعات آزاد من بود در دارت، باید بگم نقش آقا جواد زارعی یکی از دوستای قدیمی و خوبم تو این زمینه رو نمی‌تونم نادیده بگیرم. ایجاد دپارتمان هوشمندی در دارت یکم فضای ذهنی ما رو تغییر داده و هر روزی که وارد دارت می‌شیم دنبال یک تغییر و بهبود هستیم. دنبال ذخیره کردن داده‌ها، تحلیلش و تبدیلش به هوشمندی. بنای کار ما آموزش، نوآوری و هوشمندی است که امیدوارم به عنوان یک نمونه کامل بتونیم اجراش کنیم. ما جنبه‌های مختلف هوشمندی (هوشمندی انسان، هوشمندی کسب‌وکار یا سازمان، هوشمندی تکنولوژی و هوشمندی دانش) رو در راس کار قرار دادیم و در تلاش هستیم که Total Intelligence رو بتونیم در دارت پیاده کنیم.

مهارت ها

طراحی و پیاده سازی آموزش مجازی ۹۵ درصد

طراحی مالتی مدیا ۹۰ درصد

طراحی و پیاده‌سازی سیستم هوشمندی در سازمان‌ها و کسب‌وکارها ۷۰ درصد

طراحی سایت ۶۰ درصد

برنامه نویسی ۵۰ درصد

طراحی گرافیکی ۴۰ درصد

جوایز

دانشجوی پژوهشگر برتر سال ۱۳۹۴ دانشگاه مهر البرز

طرح پژوهشی سامانه هوشمند تولید محتوای مجازی که توسط بنده نوشته شده بود بعد از داوری مورد تایید گروه پژوهشی دانشگاه قرار گرفت و انتخاب گردید. (لینک تقدیرنامه)
مقام اول مسابقات ورزشی (رشته فوتسال) ۱۳۹۵ دانشگاه مهر البرز

بعد از نائب قهرمانی در دوره قبل (سال ۱۳۹۴) تمام تلاش‌مون این بود که قهرمان بشیم و شدیم.

دانشجوی برتر دانشجویی فرهنگی سال ۱۳۹۵ جشنواره مهریاد

هر سال جشنواره مهریاد برگزار می‌شه و در اون به برترین دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه جوایزی اهدا می‌شه، سال ۱۳۹۵ تونستم جایزه دانشجوی برتر بخش دانشجویی فرهنگی رو بدست بیارم.

دانشجوی برتر آموزشی (نفر اول دانشگاه در ورودی ۱۳۹۶)

در جشن دانش ‌آموختگی هر دوره در دانشگاه مهرالبرز نفرات برتر آموزشی انتخاب می‌شن و تونستم به عنوان نفر برتر رشته خودمون و نفر اول دانشگاه با معدل ۱۹٫۸۸ انتخاب بشم.

مقام اول جشنواره رسانه های دیجیتال:

طرح محتوا ساز آنلاین (شرکت دژکام فناوری) – این طرح به صورت آنلاین به اساتید و افرادی که اطلاعات مختصری از علوم رایانه ای رو دارند اجازه می داد تا به راحتی محتوای آموزش مجازی خودشون رو برای سایت و به صورت مالتی مدیا تولید کنند. (تاییدیه شرکت دژکام فناوری)

مقام دوم ایده نرم افزارهای ویدئویی:

ایده اپلیکیشن ویدئو مستند – پلاس آیدیا وب سایت معتبر ایرانی که در زمینه ایده پردازی فعالیت می کنه مسابقه جذابی رو داشت که در اون شما بایستی ایده تولید یک نرم افزار ویدئویی رو می دادید که در اون ایده من دوم شد.

نفر اول مسابقه عکاسی هوای شهرم رو دارم:

همراه اول یک مسابقه عکاسی با موضوع هوای پاک برگزار کرد که می بایست یک عکس از وسایل نقلیه عمومی و مردم می گرفتید تو این مسابقه من یک عکس از خودم در اتوبوس گرفتم 🙂 و نفر اول این مسابقه شدم

علاقه مندی ها

هنر:

نویسندگی، عکاسی، موسیقی و کلا اکثر هنرها رو دوست دارم، تو زمینه عکاسی و نویسندگی کمی فعلایت داشتم فقط در حد متوسط، تو زمینه موسیقی هم اطلاعاتی رو کسب کردم اما هر کدوم از این هنرها برای خودشون دنیایی هستند که به این راحتی نمی شه واردشون شد.

ورزش:

فوتبال و کشتی ورزش هایی هستند که خیلی دوستشون دارم 🙂 فوتبال رو حرفه ای بازی می کردم اما الان در حد بازی های هفتگی، یه دوره هم کشتی رفتم اما خیلی کم …

راه های ارتباطی:

شماره تماس در تمامی شبکه های اجتماعی:

۰۹۱۹۵۱۶۵۴۵۲

حساب کاربری تلگرام

http://telegram.me/mohsensemsarpour

حساب کاربری لینکدین

https://www.linkedin.com/in/mohsensemsarpour

حساب کاربری اینستاگرام

https://www.instagram.com/mohsen.semsarpour

حساب کاربری تویتر

https://twitter.com/mohsensemsarpor

حساب کاربری فیس بوک

http://fb.com/mohsensemsarpour

ایمیل

mohsensemsarpour at gmail.com

Print Friendly, PDF & Email